SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Çocuklar Duymasın Kadrosuna Yeni İsim!

Çocuklar Duymasın Kadrosuna Yeni İsim!

Yıllarca ekranların sevilerek izlenen dizisi Çocuklar Duymasın'ın kadrosuna sürpriz bir isim dahil oluyor.

Reytinglerde yaşadığı düşüş sebebiyle kısa bir süre yayınlanmayan, daha sonrasında Hayati ve Diğerleri dizisinin reytinglerinin kötü olması sebebiyle, bu dizinin yerine getirilen Çocuklar Duymasın’a sürpriz bir isim katılıyor.

Tuna Arman Çocuklar Duymasın Ekibinde

Yıllardır ekranlarda büyük bir çoşkuyla izlenilen ve bu sıralar Haluk ile Meltem’in boşanma süreçlerini işleyen Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosuna yeni katılacak ismin Tuna Arman olduğu belirtildi. Ortalığı karıştıracağı dedikoduları yapılan Tuna Arman, dizide Tuna’nın eski eşi rolünü canlandıracak. Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümünün ise 24 Aralık Pazar günü ekranlara geleceği belirtildi.

Tuna Arman Kimdir?

Tiyatro oyunculuğu ve dizi oyunculuğu yapmış olan Tuna Arman, 1980 senesinde AÇOK adlı grupla tiyatroya ilk adımını attı. TES Şan Tiyatro kursunda eğitim görmüş olan Arman, 1984 senesinde İstanbul Belediye Tiyatrosuna devam ederek 1985 senesinde ilk tiyatro deneyimini Devlet Tiyatrosu’da Kızıldereliler isimli oyunu ile gerçekleştirdi.

Çorap Söküğü, Derman, Hepsi1, Avrupa Yakası, Tatlı Hayat, Çiçek Taksi gibi bir çok projede adını duyurmuş olan Tuna Arman, İstanbul doğumlu olarak biliniyor.