SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Çiftçi kendisinden para isteyen adamı baltaladı!

Çiftçi kendisinden para isteyen adamı baltaladı!

Bursa'da yaşanan olayda kendisinden para istemeye gelen adamı balta ile öldüren çiftçi korkunç anların yaşanmasına neden oldu.

Bursa’da yaşanan olayda kendisinden para istemeye gelen adamı balta ile öldüren çiftçi korkunç anların yaşanmasına neden oldu.

Bursa’nın İnegöl ilçesine bağlı Hocaköy Mahallesi’nde cani çiftçi kendisinden para istemeye gelen 45 yaşındaki Seçkin Memiş’i eline geçirdiği baltayla öldürdü.

45 yaşındaki Seçkin Memiş, Hocaköy Mahallesi’nde oturan ve çiftçilik yapan 44 yaşındaki Burhan T.’nin evine gitti. Evinin kapı girişinde Burhan T. ile karşılaşan Seçkin Memiş, iddialara göre kendisinden para istedi. Para vermeyi reddeden Burhan T. ile Seçkin Memiş arasında kısa süren tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

Bu duruma öfkelenen Burhan T. evindeki baltayı da alıp Seçkin Memiş’e aniden vurmaya başladı. Kafasına ve sırtına balta darbesi alan Seçkin Memiş olay yerine gelen ambulans ile İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Memiş burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. Olayı gerçekleştiren Burhan T. ise suç aletiyle birlikte gözaltına alındı.

Etiketler:, ,