SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. CHP’nin yeni seçim şarkısı Kandıramazsın Beni

CHP’nin yeni seçim şarkısı Kandıramazsın Beni

CHP sonunda seçim şarkısı için Yıldız Tilbe ile anlaşmaya vardı. Yıldız Tilbe'ye ait olan ve sözlerinde "1-2-3-4 tamam daha da katlanamam'' geçen 'Kandıramazsın Beni' isimli şarkı için ön anlaşma tamamen imzalandı.

CHP sonunda seçim şarkısı için Yıldız Tilbe ile anlaşmaya vardı. Yıldız Tilbe’ye ait olan ve sözlerinde “1-2-3-4 tamam daha da katlanamam” geçen ‘Kandıramazsın Beni’ isimli şarkı için ön anlaşma tamamen imzalandı.

24 Haziran seçimlerinde Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı adayı olarak gösteren CHP, söz müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan ‘Kandıramazsın Beni’ isimli şarkı ön anlaşma şartlarını belirledi. Sözlerinde ”1-2-3-4 tamam daha da katlanamam” geçen şarkı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ”Milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından sosyal medyada yeniden patlama yaptı.

Paylaşımların ardından muhalefetin de ilgisini çeken şarkı için partiler hemen harekete geçerken CHP şarkının kullanım hakkı için prodüksiyon şirketi ile anlaşmaya vardı. Söz müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan şarkı önümüzdeki günlerde CHP’nin seçim şarkısı olarak meydanlardan çalınacak.