SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. CHP’li vekiller Bolu’da kaza yaptı!

CHP’li vekiller Bolu’da kaza yaptı!

CHP'li vekillerden Okan Gaytancıoğlu ve Vecdi Gündoğdu'nun trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırıldıkları ve tedavi altında oldukları belirtildi. Bolu'da trafik kazası geçiren CHP'li vekillerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

CHP‘li vekillerden Okan Gaytancıoğlu ve Vecdi Gündoğdu’nun trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırıldıkları ve tedavi altında oldukları belirtildi. Bolu’da trafik kazası geçiren CHP‘li vekillerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Ankara‘dan kendi bölgelerine giden Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ile Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Bolu civarlarında trafik kazası geçirdi. Milletvekilleri Gaytancıoğlu ile Gündoğdu’nun içinde bulunduğu ve sürücüsünün tespit edilemediği 39 BH 312 plakalı otomobil Asım Çavuşoğlu viyadüğü mevkisinde, yağmurun da etkisi ile sürücüsünün kontrolünden çıkarak bariyerlere vurdu.

Sağlık Durumları İyi

Kazada Gaytancıoğlu ile Gündoğdu hafif yaralanırken ilk tedavileri olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisi’ne kaldırılan CHP‘li vekillerin sağlık durumlarının iyi olduğu ifade edildi.

Etiketler:, ,