SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. CHP’li bakanında aralarında bulunduğu fuhuş çetesine tutuklama

CHP’li bakanında aralarında bulunduğu fuhuş çetesine tutuklama

Kadınları pitbull köpekleri ile korkutarak zorla fuhuş yaptıran ve aralarında CHP Kozan Gençlik Kolları Başkanı Kadir Oruç'un da bulunduğu 18 kişinin tutuklandığı belirtildi.

Kadınları pitbull köpekleri ile korkutarak zorla fuhuş yaptıran ve aralarında CHP Kozan Gençlik Kolları Başkanı Kadir Oruç’un da bulunduğu 18 kişinin tutuklandığı belirtildi.

Adana’nın Kozan ilçesinde pitbull cinsi köpekle korkuttukları yabancı uyruklu 3 kadına fuhuş yaptırdıkları iddia edilen ve aralarında CHP Kozan Gençlik Kolları Başkanı Kadir Oruç’un da bulunduğu 18 kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Ahlak Büro Amirliği ile Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 3 aylık takip sonucu geçen hafta Yarımoğlu Mahallesi Özcanlı Sokak’ta 3 ayrı eve 300 polisin katılımı ile bir operasyon düzenlemişti. Operasyonda Gürcü uyruklu 3 kadını evlenme vaadi ile kandırarak pitbull cinsi köpekler ile korkutarak fuhuşa zorladıkları iddia edilen CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Oruç’un da aralarında bulunduğu 2’si kadın 18 kişi polis tarafından gözaltına alınmıştı.

Adliyeye sevk edilen CHP Kozan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Oruç ile birlikte 18 kişi, “fuhuşa aracılık ve yer temin etme, insan ticareti, kişi hürriyetini yoksun bırakma” suçlarından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Etiketler:,