SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. CHP’de yeni başkan adayı Muharrem İnce

CHP’de yeni başkan adayı Muharrem İnce

Bir önceki CHP Kurultayı'nda Kemal Kılıçdaroğlu'nun gerisinde kalarak CHP Genel Başkanlığı hayallerini ertelemek zorunda kalan Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 3-4 Şubat'ta yapılacak Kurultay'da aday olacağını resmen açıkladı.

Muharrem İnce’den yeni bir haber geldi. Bir önceki CHP Kurultayı’nda Kemal Kılıçdaroğlu‘nun gerisinde kalarak CHP Genel Başkanlığı hayallerini ertelemek zorunda kalan Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 3-4 Şubat’ta yapılacak Kurultay’da aday olacağını resmen açıkladı.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, başkan adayı olduğunu resmen açıkladı. Dün de İstanbul Barosu eski başkanı Ümit Kocasakal 3-4 Şubat’ta yapılacak Kurultay’da Kemal Kılıçdaroğlu‘na rakip olduğunu belirten ifadeler kullanmıştı. Muharrem İnce’nin CHP Genel Başkan adayı olacağı bugün haber kanalları ve gazetelerde de iddia edilmişti. Bunun üzerine, Muharrem İnce daha sonrasında yaptığı açıklamada, Pazartesi günü saat 12.00’da resmi bir ifadeler kullanacağını söyledi.

CHP’de Yeni Bir Aday Daha

Genel Başkanlık için aday olup olmayacağı şeklindeki soruya ise Muharrem İnce, “Tabi ki. Mutlaka önümüzdeki günlerde adaylığımı açıklayacağım. Artık yaşananlara sessiz kalmayacağım.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:,