SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Ceyda Düvenci 3. kez anne olma amacında

Ceyda Düvenci 3. kez anne olma amacında

Eski sunucu ve oyunculardan Ceyda Düvenci annelik müjdesi verdi. Geçtiğimiz yıl 2. çocuğunu kucağına alarak mutluluğunu taçlandıran Düvenci, "Her an 3. çocuğu yapabilirim." mesajı verdi.

Eski sunucu ve oyunculardan Ceyda Düvenci annelik müjdesi verdi. Geçtiğimiz yıl 2. çocuğunu kucağına alarak mutluluğunu taçlandıran Düvenci, “Her an 3. çocuğu yapabilirim.” mesajı verdi.

2015 senesinde oyuncu Bülent Şakrak ile evlenen Ceyda Düvenci, geçtiğimiz senede ikinci çocuğu Okan Ali’yi kucağına alarak büyük bir mutluluk yaşamıştı. Ceyda Düvenci, katıldığı bir etkinlikte üçüncü çocuk müjdesini verdi.

7 yaşında Melisa isminde kızı olan Düvenci, “Anne olmayı yeniden çok istiyorum. Her an üçüncü çocuğa anne olabilirim. 2,5 sene sonra ilk defa Bülent ile yalnız başımıza bu ay sonunda tatile gideceğiz. Ama sürekli olmadığımız zamanlar nasıl olacak planlayarak geçiyor.” dedi.

Çocuk gelişimi alanında eğitim aldığını söyleyen Ceyda Düvenci, “Gelecek sene de psikoloji okumayı düşünüyorum. İyi bir psikolog olmak her zaman en büyük aamcım. 45 yaşımdan sonra özel durumda olan annelerin psikolojilerine destek vermek istiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:,