SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşk mı yaşıyor

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşk mı yaşıyor

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkı sonunda belgelendi. Aşk yaşadıkları iddia edilen ünlü isimlerden Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz'ın evinde sabahladığı ortaya çıktı.

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkı sonunda belgelendi. Aşk yaşadıkları iddia edilen ünlü isimlerden Defne Samyeli’nin Cem Yılmaz’ın evinde sabahladığı ortaya çıktı.

Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Cem Yılmaz ile güzel sunucu Defne Samyeli aşkı sonunda görüntülendi. Önceki akşam ünlü komedyen Yılmaz’ın evinde sabahlayan Samyeli apar topar oradan ayrılarak uzaklaştı.

Akşam saatlerinde Cem Yılmaz’ın misafiri olarak eve gelen Defne Samyeli, gazetecilerin kendisini fark etmemesi ve görüntü almaması için ilginç yollara başvursa da kaçamadı. Bir süre birlikte vakit geçiren ikiliye, sonrasında Ozan Güven ve bir bayan arkadaşı yanına gelerek eşlik etti. Gece yarısına yakın dışarıdan yemek siparişi veren Cem Yılmaz, yemek sonrası Ozan Güven ve kadın arkadaşını yolcu etti.

Gazetecilerin kendilerini fark etmemesi için Defne Samyeli’nin Mercedes marka aracını garaja alan Yılmaz, özel plakalı kendi cipini ise sokağa park etti. Sabaha karşı birkaç defa gizlice kapıdan dışarıyı izleyen ve gazetecilerin varlığını kontrol eden komedyen, işini şansa bırakmayarak Defne Samyeli’yi evinde misafir etti.