SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Çankırı’da çamaşır ipiyle korkunç cinayet

Çankırı’da çamaşır ipiyle korkunç cinayet

Çankırı'da Ankara-Kastamonu karayolu kesiminde Tatlıçay içinde çamaşır ipiyle demire asılmış bir şekilde bir erkek cesedine rastlandı.

Çankırı’da Ankara-Kastamonu karayolu kesiminde Tatlıçay içinde çamaşır ipiyle demire asılmış bir şekilde bir erkek cesedine rastlandı. Yapılan son araştırmalar neticesinde cesedin Afgan uyruklu bir erkeğe ait olduğu ifade edildi.

Çankırı’da, Ankara– Kastamonu karayolu civarında Tatlıçay içinde çamaşır ipiyle demire asılmış şekilde bir erkek cesedine rastlandığı bilgisi alındı. Vatandaşlar tarafından Çankırı-Kastamonu yolu 15 Temmuz Şehitler Bulvarı üzerinde bulunan Tatlıçay’da çamaşır ipiyle boynundan demir korkuluklara asılmış erkek cesedi ortalığı karıştırdı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri ilk incelemelerinde bulundu. İncelemede bulunan olay yeri inceleme ekipleri demir korkulukta asılı duran kişinin Afgan uyruklu bir erkek olduğunu belirledi.

Çankırı’da Korkunç Cinayet

Savcının incelemesinin ardından polis ve itfaiye ekipleri Tatlıçay içinde bir süre çalışma yaparak cesedi asılı bulunduğu yerden alarak otopsi için Çankırı Devlet Hastanesi Morguna kaldırdı. Polis ekipleri, üzerinden kimlik çıkmayan şahıs ile ilgili yaptığı çalışma sonrasında cesedin Afgan uyruklu 67 yaşındaki Ghasem Hosseini’ye ait olduğunu tespit etti. Yaşananlarla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Etiketler:,