SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Caner Toygar AK Parti’den İstanbul milletvekili aday adayı!

Caner Toygar AK Parti’den İstanbul milletvekili aday adayı!

Evlilik programlarından tanıdığımız simalardan biri olan Caner Toygar, AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu. AK Parti İstanbul 3. bölgeden milletvekili aday adayı olan Caner Toygar bunu sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile birlikte paylaştı.

Evlilik programlarından tanıdığımız simalardan biri olan Caner Toygar, AK Parti‘den milletvekili aday adayı oldu. AK Parti İstanbul 3. bölgeden milletvekili aday adayı olan Caner Toygar bunu sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile birlikte paylaştı.

Evlilik programlarında tüm Türkiye‘ye kendisini tanıtmayı başaran Caner Toygar, AK Parti‘den İstanbul 3. bölge milletvekili aday adayı olarak bir kez adını duyurmayı başardı.

Aday adaylığı için başvurusunu tamamladıktan hemen sonra çektirmiş olduğu fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Caner Toygar herkesten destek istedi. Kimi kısım Caner Toygar’a destek olurken kimi kısım da kendisini şiddetli bir şekilde eleştirdi. Caner Toygar, “Ülkemizin içerisinde bulunduğu zorlu dönemde millet aşkı ile bu kutlu yürüyüşe AK Parti ile yürümeye karar verdim. Türkiye için bende varım.” dedi.