SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Caner Erkin’den iddialara yalanlama

Caner Erkin’den iddialara yalanlama

Caner Erkin ile Asena Atalay arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. 2016 senesinde olaylı bir şekilde boşanan çift bu sefer de oğulları için karşı karşıya geldi. Asena'nın söylemlerine sessiz kalmayan Erkin bu sözlerin sadece hayal olduğunu ifade etti.

Caner Erkin ile Asena Atalay arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. 2016 senesinde olaylı bir şekilde boşanan çift bu sefer de oğulları için karşı karşıya geldi. Asena’nın söylemlerine sessiz kalmayan Erkin bu sözlerin sadece hayal olduğunu ifade etti.

Geçtiğimiz hafta görülen velayet davasının ardından Asena Atalay, “Ben nafakadan vazgeçsem o velayetten vazgeçmiyor. Çınar’ın babasının evinde bir odası bile bulunmuyor.” demesi ortalığı karıştırmıştı. Asena’nın bu sözleri üzerine Caner Erkin sessiz kalmadı. Beşiktaşlı ünlü oyuncu avukatı aracılığı ile bir açıklama yayınladı.

Caner Erkin’den Yalanlama

Caner Erkin, “Bu davada hiçbir zaman pazarlık olamaz. Asena Atalay daha öncesinde maddi taleplerini bize iletti ve anlaşma sağladık. Çınar her zaman babası ile yeterince vakit geçirmektedir. Babasının evinde de odası mevcuttur.” dedi. Erkin’in bu açıklamasının ardından gözler Asena Atalay’a çevrilmiş oldu.