SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Çağla Şıkel ile Alişan yolları ayırdı

Çağla Şıkel ile Alişan yolları ayırdı

Bundan sonraki süreç içerisinde yoluna tek başına devam etme kararı aldığını söyleyen Çağla Şıkel, Alişan ile aralarında kesinlikle kötü bir sorunun da olmadığına değindi.

Çağla Şıkel’den sonunda Alişan açıklaması geldi. Bundan sonraki süreç içerisinde yoluna tek başına devam etme kararı aldığını söyleyen Çağla Şıkel, Alişan ile aralarında kesinlikle kötü bir sorunun da olmadığına değindi.

Kısa bir süre önce Dostlar Mahallesi adlı dizide birlikte boy gösteren Çağla Şıkel ve Alişan, reyting olmaması yüzünden büyük bir hüsran yaşadılar. Alişan’ın bu dizide tanıştığı ve sevgili olduğu Buse Varol’la çok sık vakit geçirmeye başlaması ile beraber gözler resmen Çağla Şıkel’e çevrilmişti.

Çağla Şıkel’den Açıklama

Çağla Şıkel son açıklamasında, “Bundan sonra yoluma yalnız devam edeceğim” şeklinde bir mesaj göndererek adeta Çağla Şıkel ve Alişan dostluğuna zarar geldiğinin sinyallerini vermişti. Ancak görünenlerin olduğu gibi yaşanmadığı bir kez daha kanıtlandı.

Haber kısa sürede pek çok mecrada yer alınca Çağla Şıkel’den jet bir açıklama geldi. Uzun zamandır dost olduğu ve pek çok projede birlikte boy gösterdiği Alişan’la yazılıp çizildiği gibi bir ayrılık olmadığını belirten Çağla Şıkel tek kişilik teklifler aldığı için böyle bir karar aldığını söyledi.

 

Etiketler: