SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz çifti evlendi!

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz çifti evlendi!

Güzel sunuculardan biri olan Burcu Esmersoy, nişanlısı Berk Suyabatmaz ile New York Türk Başkonsolosluğu'nda evlenerek dünya evine girdi.

Güzel sunuculardan biri olan Burcu Esmersoy, nişanlısı Berk Suyabatmaz ile New York Türk Başkonsolosluğu’nda evlenerek dünya evine girdi.

Düğün hazırlıkları için uzun zamandır Amerika‘da bulunan Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çifti New York Türk Başkonsolosluğu’nda nikah masasına oturarak evlendi. Çiftin nikah törenlerine Türkiye‘den Berk Suyabatmaz’ın ailesi, Burcu Esmersoy’un ise kız kardeşi Müge ve yakın arkadaşları katıldı.

Çift nikah törenlerinden son fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Sade bir törenle dünyaevine giren mutlu çift balayına Monte Carlo’da bulunacak. Burcu Esmersoy sosyal medya hesabından, “Tanıştığımız yerde evlenmek nasipmiş.. Bizim mutluluğumuzu paylaşan ve kendi mutluluğu gibi yaşayan herkese çok teşekkürler.. Darısı başınıza… Sevgiler herkese mutkuluklar ve tekrar teşekkürler… Bu arada bize bu konuda yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosluğu’na cok teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.