SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Burak Çelik söz dizisinde

Burak Çelik söz dizisinde

Ekranların fenomen dizilerinden Söz'ün oyuncu kadrosuna Burak Çelik de dahil oldu.

Ekranların fenomen dizilerinden Söz’e yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Pazartesi günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Söz’e Karagül’ün yakışıklı oyuncusu Burak Çelik de dahil oldu.

Star TV ekranlarının en ç.ok izlenen yapımlarından biri olan Söz dizisini kadrosuna Karagül’ün yakışıklı oyuncusu Burak Çelik’in dahil olduğu belirtildi. Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Söz’de genç oyuncusu Burak Çelik’in Selim karakterini canlandıracağı ifade edildi. Söz yeni bölümde Selim ile gizemli bir görevin içine giren Eylem‘in yollarının birlikte kesileceği dile getirildi.

Burak Çelik Kimdir?

21 Temmuz 1992 senesinde İstanbul‘da dünyaya gelen Burak Çelik, lise öğrenimini tamamladıktan sonra üniversite sınavlarına hazırlandı. Yakışıklı oyuncu Ataberk Oral’ın desteği ile 2013 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılan Burak Çelik ilk sırada yer alır ve birinci olur. Burak Çelik’in bu yarışmada elde ettiği başarı dizi yapımcılarının dikkatinden kaçmaz ve modellik yapmaya başlar. Genç oyuncu son olarak da Karagül dizisinden sonra Söz’e transfer olur.

Etiketler:,