SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Beşiktaş’ta kontrolden çıkan araç istinat duvarından uçtu!

Beşiktaş’ta kontrolden çıkan araç istinat duvarından uçtu!

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yaşanan kazada kontrolden çıkan araç, kaldırımı aştıktan sonra 5 metrelik istinat duvarından 2 otomobilin üzerine düştü.

İstanbul‘un Beşiktaş ilçesinde yaşanan kazada kontrolden çıkan araç, kaldırımı aştıktan sonra 5 metrelik istinat duvarından 2 otomobilin üzerine düştü.

Gayrettepe’de meydana gelen olayda aracına binip kontağı çalıştıran sürücü bir anda neye uğradığını şaşırdı. Kaldırımı aştıktan sonra 5 metrelik istinat duvarından aşağıya uçan otomobil, park halindeki 2 aracın üzerine düştü. Kazayı görüp yardıma koşan çevredeki vatandaşlar, otomobil sürücüsünü bulunduğu yerden çıkardı.

Şans eseri yara almadan kurtulan ve gelen sağlık ekibi tarafından kontrolü yapılan sürücü, “Arabayı çalıştırıp boşa almamla bir anda kısa mesafeden aşağı uçtum. Fren de tutmadı. Camdan çıktım, benim için önemli olan kimseye vurmadım” dedi.

Apartman sakini bir kadın “Arabayı uçarken gördüm. Evden nasıl çıktığımı bilmiyorum aklıma ilk gelen komşumuzun çocuğu genelde oralarda oynardı. Dışarıda oynuyorsa, ya da orada birileri aracın altında kaldı diye korktum. Adamı hemen çıkardık, bir mucize oldu. Adamın burnu bile kanamadı, ben ya da başkası da orada olabilirdi” diye konuştu.

Etiketler:,