SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Beşiktaş ve Sarıyer’de kar yağışı başladı

Beşiktaş ve Sarıyer’de kar yağışı başladı

Meteorolojiden yapılan uyarılarının ardından öğle saatleri ile birlikte Beşiktaş ve Sarıyer'de kar yağışları yoğun bir şekilde görünmeye başladı.

İstanbul‘da sonunda beklenen kar yağışı başladı. Meteorolojiden yapılan uyarılarının ardından öğle saatleri ile birlikte Beşiktaş ve Sarıyer’de kar yağışları yoğun bir şekilde görünmeye başladı. Yüksek yerlerde etkisini arttıran kar yağışlarının akşam saatlerinden itibaren daha da şiddetlenmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son uyarılarından sonra öğle saatlerinde Beşiktaş ve Sarıyer’de kar yağışları aralıklarla başlarken gün içerisinde şehir geneline yayılması bekleniyor. Beşiktaş ve Sarıyer’de öğle saatlerinde etkili olan kar yağışını gören vatandaşlar ve çocuklar büyük mutluluk yaşadılar. Aniden bastıran kar yağışı sırasında gökyüzü beyaza bürünürken kar yağışının akşam saatlerinde özellikle Anadolu Yakası’nda daha da etkili olmasının beklendiği açıklandı.

İstanbul’da Kar Yağışı

İstanbul‘daki yağının bu gece boyunca aralıklarla etkili olması beklenirken yarın da kar ve karla karışık yağmur şeklinde devam etmesinin beklendiği ifade edildi.