SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Beraber televizyon izlerken 2 bin 500 lirasını gasp etti

Beraber televizyon izlerken 2 bin 500 lirasını gasp etti

Antalya'da bir gaspçı müşterisi olduğu market sahibinin önce 'sen beni tanıyorsun' deyip yanağına öpücük kandırdıktan sonra ardından bıçakla boğazını keserek 2 bin 500 lirasını gasp etti.

Antalya’da bir gaspçı müşterisi olduğu market sahibinin önce ‘sen beni tanıyorsun’ deyip yanağına öpücük kandırdıktan sonra ardından bıçakla boğazını keserek 2 bin 500 lirasını gasp etti.

Antalya’da gece saatlerinde bir markete giren bıçaklı gaspçı market sahibine önce ‘sen beni tanıyorsun’ deyip yanağından öptükten sonra ardından cebinden çıkardığı bıçakla boğazını keserek 2 bin 500 lirasını gasp etti.

Korkunç Gasp

Muratpaşa ilçesi Kışla Mahallesi’nde 24 saat hizmet veren bir markette gece saatlerinde yaşanan olayda televizyon izleyen 44 yaşındaki evli 3 çocuk babası Hasan Bulut’un dükkanına, kendisinden yaklaşık 1 yıldır alışveriş yapan M.M. isimli şahıs gelerek içeri giriş yaptı. Bir süre sonra televizyon seyreden ikiliden M.M., bir anda ayağa kalkarak cebinden çıkardığı bıçakla Bulut’un boğazına bir anda saldırdı.

İlk önce ne olduğunu anlamayan Bulut, boğazına bıçak dayandığını fark edince ikili arasında yaşanan arbede de boğazından yaralanan Bulut, canını kurtarmak için kendini dükkandan dışarı atarken M.M. ise marketin kasasındaki 2 bin 500 lirayı alarak dükkandan kaçtı.

Etiketler:,