SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Bengü ile Selim Selimoğlu nişanlanıyor

Bengü ile Selim Selimoğlu nişanlanıyor

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Bengü bugün resmen nişanlanıyor. 1 yıldır birlikte olduğu Selim Selimoğlu ile bugün nişanlanacak olan Bengü'nün oldukça mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Bengü bugün resmen nişanlanıyor. 1 yıldır birlikte olduğu Selim Selimoğlu ile bugün nişanlanacak olan Bengü’nün oldukça mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz ay Fransa’nın başkenti Paris’te evlilik teklifi alarak “Evet” cevabını veren Bengü, bugün Acarkent’teki evinde aile arasında düzenlenecek törenle sevgilisi Selim Selimoğlu ile nişanlanıyor. Şarkıcının hiçbir masraftan kaçınmadığı ve tek tek detayları incelediği belirtildi.

Süsleme ve fotoğraf çekimi için bir organizasyon şirketiyle anlaşan Bengü, iki haftadır oldukça yoğun günler geçiriyor. Çiftin nişan töreninden hemen sonra düğün hazırlıklarına başlayacağı belirtildi. Nişan yüzüklerinin fotoğrafını paylaşan Bengü notta; “Biz iki gönül; birbirimizi çok sevdik; bir ömür beraber geçirmeye karar verdik. Yarın ilk adımımıza ailelerimizin huzurunda atıyoruz. Her gönül bir olsun diye; bir ömür boyu sürsün diye.” mesajını paylaştı.