SON DAKİKA
Tümü

Spor

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Spor
  4. /
  5. Başakşehir’in ilk hedefi Arda Turan

Başakşehir’in ilk hedefi Arda Turan

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı transferi gündemde olan Arda Turan için bilgi verdi.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı transferi gündemde olan Arda Turan konusunda net açıklamalarda bulundu. Oğlunun ara sıra kendisine baskı yaptığını bile dile getiren Abdullah Avcı, henüz şu anda yeni bir gelişmenin yaşanmadığını sözlerine ekledi.

Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, transfer gündeminde yer alan Arda Turan ile ilgili olarak net açıklamalarda bulundu. Arda Turan ile ilgili şu anda resmi bir girişim olmadığını söyleyen Abdullah Avcı, “Takım hakkında bazı bilgileri başkanla da paylaştım. Futbolcu arkadaşlar ile birlikte devre arası kamp döneminde çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Lig sonunda hedefimiz şampiyon olmak. Bunun bilincindeyiz.”

Abdullah Avcı’dan Arda Turan Açıklaması

“Buralara kadar gelmek için çok zorlu yollardan geçtik. Avrupa maçlarından dolayı bazı karşılaşmalarda rotasyona giderek puan kaybettiğimiz mücadeleler oldu. Ancak bunların üstesinden geleceğiz. Arda Turan transferi konusunda da başkan ile görüşme gerçekleştirdim. Ancak net adımlar şu an için söz konusu değil. Takımda eksik bazı yerler var. Belki onları tamamlarız.” ifadelerine yer verdi.