SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Bahçeli: Vatana Göz Koyanların Gözünü Oyarız

Bahçeli: Vatana Göz Koyanların Gözünü Oyarız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarında, terörle mücadelenin sonuna kadar süreceğini dile getirerek, devletin yanında olduklarını aktardı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin İzmir‘de gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşma gerçekleştirdi. Bahçeli açıklamalarında, ülkenin yeni bir işgal girişimine maruz kalması halinde bu kez hiç bir suçlu ve hainin sağ kalmayacağını ifade ederek, “vatana göz koyanların gözünü oyarız” dedi.

Bağımsızlığa leke sürenleri değil denize dökmek alayını cehenneme kadar kovalayacaklarının altını çizen Bahçeli, Türk milletinin kahramanlığına kahramanlıklar ekleyeceği günleri beklediğini ifade etti.

Teröristlerin Kökü Kuruyana Kadar Terörle Mücadele Sürecek

Teröristlerin köklerinin kuruyana kadar terör ile mücadelenin süreceğini belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP‘nin devletin yanında olduğunu ifade ederek, Yunanistan’ın kendilerine ait tanıtım filminden rahatsız olduğunu belirtti. Bu durumun sebebinin ise

Kıbrıs’ın Türkiye‘nin gösterildiğinden kaynaklandığını aktaran Bahçeli, konuşmasında Yunanistan’a seslenerek, Kıbrıs’ın Türk olduğunu, Türk kalacağını söyledi.

Öte yandan Bahçeli, Yunanistan’a dedelerinin denizin dibinde can çekiştiği günleri unutmamaları gerektiğine vurgu yaparak, bunu bir defa daha tekrar edecek iradenin Türkiye’de olduğunu sözlerine ekledi.