SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Bahar Öztan’ın sağlık durumu kötü

Bahar Öztan’ın sağlık durumu kötü

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Bahar Öztan'ın sağlık durumu yüzünden kendisine gelen teklifleri reddetti.

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden Bahar Öztan’ın sağlık durumu iyice kötüye gidiyor. Yumurtalık kanseri tedavisi ile boğuşan Bahar Öztan’ın tekrardan tedaviye başlamasının ardından gelen teklifleri geri çevirdiği ve bundan rahatsızlık durduğu belirtildi.

Uzun süredir yumurtalık kanseri ile boğuşan Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden biri olan Bahar Öztan, geçtiğimiz günlerde Tarabya’da bir davet sırasında kameramanlara yakalandı. Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzeli’ olarak bilinen Bahar Öztan kısa açıklamasında, “Setleri ve ekranları gerçekten de çok özledim. Tedavim biter bitmez yeniden ekranlara dönmeyi çok arzu ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bahar Öztan’dan İtiraf

Hastalığı hakkında da açıklamalarda bulunan Bahar Öztan, “Şu an da gerçekten de çok iyi durumda sayılabilirim. Ancak Nisan ayına kadar doktorlar tedavime devam edecekler.” ifadelerine yer verdi. Yakın zamanda kendisine çok güzel bir proje geldiğini de ifade eden Bahar Öztan, “Güzel teklifler alıyorum. Bu projeler içerisinde oldukça dikkatimi çeken detaylar oldu. Hastalığım tekrardan baş gösterince bunları geri çevirmek zorunda kaldım ve çok üzüldüm.” sözlerini dile getirdi.

Etiketler: