SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Atanamayan Genç Öğretmenin Hazin Sonu!

Atanamayan Genç Öğretmenin Hazin Sonu!

Aydın Güzelçamlı'da 25 yaşındaki Merve Çavdar'ın atanamadığı için bunalıma girdiği ve depresyon haplarını içerek intihar ettiği ifade edildi.

Aydın’a bağlı Güzelçamlı Mahallesi’nde bugün acı bir olay meydana geldi. 2014 senesinde Sosyal Bilimler Öğretmenliği bölümünden mezun olan 25 yaşındaki Merve Çavdar’ın ortaya atılan iddialar doğrultusunda atanamadığı için bunalıma girdiği ifade edildi.

Depresyon Haplarının Hepsini İçerek İntihar Etti

Bugün sabah saatlerinde evden iş bulmaya gidiyorum diyerek çıktığı dile getirilen 25 yaşındaki genç kızın Güzelçamlı sahiline giderek, yanında bulundurduğu depresyon haplarının tümünü içtiği ve intihat ettiği belirtildi.

Alınan bilgiler doğrultusunda Güzelçamlı sahilinin kıyısında hareketsiz bir biçimde duran bir kadının olduğunu gören çevredeki vatandaşların durumu sağlık ekiplerine ve jandarma ekiplerine haber verdiği ifade edildi.

Genç Kızın Cesedi İzmir Adli Tıp Kurumu’na Gönderildi

Gerçekleştirilen ihbar üstüne olay yerine gelen sağlık ekipleri yapmış oldukları kontrolde 25 yaşındaki genç kızın yaşamını yitirdiğini dile getirdi. Genç öğretmenin cesedinin savcının olay yerinde gerçekleştirdiği incelemeden sonra otopsi yapılması için İzmir Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldığı dile getirildi.