SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Aracını çamura saplayan oğlu ve dedesini vurdu!

Aracını çamura saplayan oğlu ve dedesini vurdu!

Konya'da yaşamakta olan 50 yaşındaki emekli baba kendi arabasını çamura sapladıkları yüzünden 23 yaşındaki oğlu ve 89 yaşındaki dedesini vurdu.

Konya’da yaşamakta olan 50 yaşındaki emekli baba kendi arabasını çamura sapladıkları yüzünden 23 yaşındaki oğlu ve 89 yaşındaki dedesini vurdu.

Konya’da emekli 50 yaşındaki Ömer Cengiz, otomobilini çamurlu yere park ettikten sonra saplanmasına neden olduğu iddiasıyla tartıştığı oğlu Asım Can Cengiz’i bacağından av tüfeği ile vurarak yaraladı. Çıkan arbede sonrasında tüfeğin ateş alması sonucu dedesi Hasan Cengiz de sağ bacağından yara aldı. Oğlunun kendisine demir parçasıyla vurmasıyla boynundan, arbede sırasında da elinden yaralanan Ömer Cengiz, tedavi için gittiği sağlık ocağında polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Saat 09.30 sıralarında Karatay ilçesi Çatalhüyük Mahallesi Dindar Sokak’ta yaşanan olay sağlık ocağından son buldu. Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olaydan sonra suç aleti tüfekle birlikte kaçan Ömer Cengiz’i yakalamak için operasyon başlatmıştı. Ömer Cengiz, gittiği sağlık ocağında polis tarafından gözaltına alındıkta sonra soruşturma hemen başlatıldı.

Etiketler:,