SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Ankara’da 7 kurşunlu cinayet

Ankara’da 7 kurşunlu cinayet

Ankara'nın Altındağ ilçesinde tartıştığı babası tarafından tabanca ile 7 yerinden vurulan madde bağımlısı Faruk Y.'nin yaşamını kaybettiği belirtildi.

Oğlu ile tartışan baba katliam yarattı. Ankara‘nın Altındağ ilçesinde tartıştığı babası tarafından tabanca ile 7 yerinden vurulan madde bağımlısı Faruk Y.’nin yaşamını kaybettiği belirtildi.

Ankara‘nın Altındağ ilçesinde tartıştığı babası tarafından silahla 7 vurulan madde bağımlısı Faruk Y.’nin hayatını kaybettiği ifade edildi. Akşam saatlerinde Güneşevler Mahallesi’nde yaşanan olayda Şehit Pilot Fatih Korçam Sokak üzerindeki bir apartmanda oturan evli ve 3 çocuk babası Rafet Y., kendisi ile konuşmak için evine gelen ve madde bağımlısı olduğu öne sürülen oğlu Faruk Y. ile önce alevli bir tartışmaya dahil oldu.

Ankara’da Katliam

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine baba Rafet Y., oğlunu elindeki tabanca ile 7 yerinden vurdu. Silah seslerini duyan apartman sakinleri, durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. ‘Ben onu öldürmesem o beni öldürecekti’ diyerek apartmandan inen baba Rafet Y. polis ekipleri tarafından silahla birlikte gözaltına alındı. Sağlık ekipleri ise Faruk Y.’nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.

Etiketler: