SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Ankara yine yağmura teslim! Keçiören’de sel felaketi

Ankara yine yağmura teslim! Keçiören’de sel felaketi

Ankara'yı yine sel vurdu. Dün Mamak'ta yaşanan sel felaketinden sonra bu kez Keçiören sağanak yağışa teslim oldu. Ev ve iş yerleri sular altında kalırken alt geçitler sular altında kalırken araçların çoğu hasar gördü.

Ankara‘yı yine sel vurdu. Dün Mamak’ta yaşanan sel felaketinden sonra bu kez Keçiören sağanak yağışa teslim oldu. Ev ve iş yerleri sular altında kalırken alt geçitler sular altında kalırken araçların çoğu hasar gördü.

Ankara‘nın Keçiören ilçesinde etkili olan sağanak yağış yüzünden birçok ev iş yeri sular altında kaldı. Keçiören Fatih Caddesi üzerindeki çok sayıda araç arızalanırken alt geçitlerde ve köprülerin altında oluşan su birikintisi nedeniyle trafik resmen durdu.

Mamak’ta dün meydana gelen sel felaketinin ardından bugün öğle saatlerinde de Keçiören ilçesinde etkili olan sağanak hayatı adeta durma noktasına getirdi. Yaklaşık 20 dakika boyunca etkisini sürdüren yağmur ve dolu nedeniyle zemin kattaki evleri ve iş yerlerini su basarken birçok ana cadde ise gölet haline geldi.

Yollarda gölet oluşması nedeniyle trafikte aksamalar yaşanırken, çok sayıda araç arızalandı. Araç sürücüleri, araçlarını iterek göletin içinden çıkarmaya çalıştı. İtfaiye ekiplerinin, su baskını yaşanan evlere müdahalede bulunduğu öğrenildi.

Etiketler:, , ,