SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Alkolü fazla kaçıran İrem Derici’den küfür

Alkolü fazla kaçıran İrem Derici’den küfür

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden İrem Derici son olarak alkol yüzünden ayakta duramayınca etrafa küfürler yağdırdı.

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden İrem Derici son olarak alkol yüzünden ayakta duramayınca etrafa küfürler yağdırdı. İrem Derici açıklamasında, “Görüntüler sonrasında kendimden nefret ettiğimi anladım.” dedi.

Cihangir’de arkadaşları ile beraber eğlenen İrem Derici alkolün dozunu biraz fazla kaçırdı. İrem Derici yaptığı açıklamada, “Bu görüntüler için herkesten özür dilerim. Dozu fazla kaçırdığımın biraz geç farkına vardım. Aslında ben böyle biri asla değilim.” ifadelerini kullandı.

İrem Derici’den Özür

Önceki gece Beyoğlu Jolly Joker’da sahne alan ve ardından Cihangir’de alkolün dozunu kaçıran şarkıcı, üzgün olduğunu ifade etti. Derici ayakta dahi durmakta zorlandığı gece, argo kelimeler kullanarak düşmekten de son anda arkadaşları tarafından kurtarıldı. Şarkıcı, mekan çıkışı koluna giren Ferhan Şensoy’a da hem sitem, hem de teşekkür ederken, “Kendisi bana çok yardımcı olmuş. Ama keşke gece sonunda bir taksiye bindirseydi daha iyi olurdu. Yürümek zorunda kalmasaydım bu görüntüler yaşanmayacaktı.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:,