SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Alkollü kadın otostop çektiği araçtan hareket halinde atladı!

Alkollü kadın otostop çektiği araçtan hareket halinde atladı!

Adana'da yaşanan olayda hareket halinde devam eden aracın içerisinden atlayan kadın yaralandı. Sürücü ise kadının alkollü olduğunu ve otostop yapınca aracına aldığını doğruladı.

Adana’da yaşanan olayda hareket halinde devam eden aracın içerisinden atlayan kadın yaralandı. Sürücü ise kadının alkollü olduğunu ve otostop yapınca aracına aldığını doğruladı.

Adana’nın Çukurova ilçesi Devlet Bahçeli Bulvarı girişinde yaşanan olayda alkollü olan 24 yaşındaki Elif B. adlı kadın otostop yaptığı Murat B.’nin otomobiline bindi. Genç kadın daha sonrasında, “Beni söyleyeceğim yere götür.” dedi. areket eden araç sahibi Murat B., bir süre sonra alkolün etkisiyle kendisini rahatsız eden Elif B.’yi indireceğini söyleyince olanlar oldu.

Bu duruma oldukça sinirlenen genç kadın kendisini araçtan aşağı attı. Yerde sürüklenen Elif B., vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Sağlık ekipleri tarafından genç kadına olay yerinde ilk müdahale gerçekleştirildi. Murat B.’nin kadını araçtan attığını sananlar ise genç adama büyük tepki gösterdi. Murat B. ise yaşananları anlatıp, kadının alkollü olduğunu ve tanımadığını söyledi.

Polis ekipleri ise ayakta durmakta zorluk çeken kadını sakinleştirmeye çalışırken genç kadın eline taş alıp Murat B.’ye saldırmak isterken büyük tepki gördü. Polis ekibi, tedavinin ardından genç kadını ve sürücü Murat B.’yi ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü.

Etiketler: