SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Alişan’ın yeni aşkı Buse Varol

Alişan’ın yeni aşkı Buse Varol

Yeni başlaması beklenen Dostlar Mahallesi dizisindeki rol arkadaşı Buse Varol ile aşk yaşadığı iddia edilen Alişan'ın son paylaşımı her şeyi ortaya çıkardı.

Ünlü türkücü Alişan yeniden ortaya çıktı. Yeni başlaması beklenen Dostlar Mahallesi dizisindeki rol arkadaşı Buse Varol ile aşk yaşadığı iddia edilen Alişan’ın son paylaşımı ile kendisini el verdi.

Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan şarkıcı Alişan ve oyuncu sevgilisi Buse Varol sonunda sevgili olduklarını sosyal medya üzerinden herkese duyurdular. İkilinin Kanal D ekranlarında başlayacak olan yeni Dostlar Mahallesi dizisinde birlikte rol alması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıkları ortaya çıkan şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol’a sosyal medya takipçileri de büyük destek olarak ikilinin birbirine çok yakıştıklarını itiraf etti. Buse Varol, Instagram’dan bir fotoğrafını paylaşarak fotonun hemen altına not olarak, “Rüzgâr esti üstüme üstüme of! Seni vurdu yüzüme yüzüme of!” yazması dikkatlerden kaçmadı. Alişan da sevgilisi Buse Varol’un bu paylaşımına kalp emojisi koyarak buna hemen karşılığını anında verdi. İkilinin durumlarının ve dizideki rollerinin nasıl olacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Buse Varol Kimdir?

1990 yılında Manisa’da dünyaya gelen Buse Varol, Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini ve Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu da canlandırdı.

Etiketler:,