SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Alişan’dan Meral Akşener’e sitem

Alişan’dan Meral Akşener’e sitem

Türk müziğinin ünlü isimlerinden Alişan, Meral Akşener'e karşı sert konuştu. Akşener'in, "İktidara geldiğimiz zaman o sanatçılara asla selam vermeyeceğiz." demiş ve ardından Alişan'da ona cevap olarak, "İktidara gelirseniz bizi Türk vatandaşlığından çıkarın." deyince ortalık karıştı.

Türk müziğinin ünlü isimlerinden Alişan, Meral Akşener‘e karşı sert konuştu. Akşener‘in, “İktidara geldiğimiz zaman o sanatçılara asla selam vermeyeceğiz.” demiş ve ardından Alişan’da ona cevap olarak, “İktidara gelirseniz bizi Türk vatandaşlığından çıkarın.” deyince ortalık karıştı.

Bir TV programına konuk olan Alişan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘in ünlülerin Hatay ziyaretine yönelik eleştirilerine sert cevap verdi. Hatay ziyareti ile ilgili açıklama yapan Alişan, “Biz oraya parti kongresi için gitmedik. Afrin’de devletimizi ve bayrağımızı savunan askerlerimizi için gittik.” dedi.

Akşener’e siten eden Alişan, “Bence selam falan vermeyi bıraksınlar. İktidara geldikleri gün bizi Türk vatandaşlığından çıkarsınlar. Suçumuz Türk askerini ziyaret etmek mi? Bizi Süleyman Demirel çağırdığında da gidiyorduk. Mesut Yılmaz o zaman Başbakan dı. O çağırdığında da gittik. DSP kongrelerine bile gittim.” ifadelerini kullandı.