SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Alişan’dan imam nikahına kızanlara sert eleştiri!

Alişan’dan imam nikahına kızanlara sert eleştiri!

Alişan yakında evleneceği Buse Varol ile dini nikah kıyınca olanlar oldu. Kendisine gelen eleştirilere kızan Alişan, "Biz elhamdülillah Müslümanız. Bundan size ne yahu!" deyince olanlar oldu.

Alişan yakında evleneceği Buse Varol ile dini nikah kıyınca olanlar oldu. Kendisine gelen eleştirilere kızan Alişan, “Biz elhamdülillah Müslümanız. Bundan size ne yahu!” deyince olanlar oldu.

6 Mayıs’ta nişanlısı Buse Varol ile dünya evine girmeye hazırlanan ünlü türkücü Alişan, düğünün öncesinde imam nikahı kıydı. Nikahı ünlü İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu kıydı. Sosyal medyada nikaha gelen eleştirilere ise Alişan “Biz elhamdülillah Müslümanız. Size ne ya hu!” sözleri ile eleştiri getirdi.

Ünlü türkücü Alişan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Biz elhamdülillah Müslümanız..Ve dinime göre Allah’ım neyi emrediyorsa onu yaptım..Kimsenin dinine de, örfüne de, adetine de karışmam ve laf söyleyemem.. Kim neye inanıyorsa öyle yaşasın..”

“Bugün Allah katında, Allahın izniyle de Pazar günü hukuken ve kanuni olarak evlenmiş olacağım,inşallah..Burada ve birçok sitede yorum yapanlara sesleniyorum.. Ne olur bir kere de insan gibi yorum yapıp mutluluklar dileyin.. Ama altını çiziyorum insanlık!!! Soyunana karışırsınız, ibadet edene karışırsınız, açılana laf, kapanana laf size ne ya hu size ne???” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:,