SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Alişan’dan 250 liraya 20 adet çeyrek bilet

Alişan’dan 250 liraya 20 adet çeyrek bilet

Sık sık kendisinin cimri olmadığını söyleyen Alişan son olarak sevgilisinin hemen yanında 250 lira karşılığında 20 adet çeyrek bilet satın aldı.

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Alişan kendisini adeta Milli Piyango’ya vurdu. Sık sık kendisinin cimri olmadığını söyleyen Alişan son olarak sevgilisinin hemen yanında 250 lira karşılığında 20 adet çeyrek bilet aldı.

Etiler’de yemek yedikleri mekan çıkışında sevgilisi ile beraber görüntülen ALişan bir süre sohbet etmekten geri kalmadı. İlişkileri hakkındaki soruları yanıtlayan çift, “Şu anda ilişkimiz gerçekten çok güzel bir şekilde ilerliyor. Oldukça da mutluyum. Her geçen gün biraz daha birbirimizi seviyoruz. Biz yeni yıla birlikte gireceğiz.” ifadelerini kullandı.

250 Liraya 20 Bilet

Yılbaşı akşamı Ankara‘da sahne alacağını belirten Alişan, “Buse’nin ailesinden de izni aldık. İnşallah Buse de gelecek.” sözlerini kullandı. “Yılbaşında Buse Hanım’a ne hediye aldınız?” sorusuna ünlü Alişan ise 250 lira karşılığında 20 adet bilet alarak cevap verdi. Sık sık hakkında cimri olduğunun söylentilerine aldırış etmeyen Alişan, bunun doğru olmadığını ve Milli Piyango biletlerini sevgilisine verdi.

Etiketler:,