SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Ali Koç’tan Fenerbahçe açıklaması

Ali Koç’tan Fenerbahçe açıklaması

Fenerbahçe başkan adaylarından Ali Koç, sarı lacivertli taraftarlara seslenerek her zaman Fenerbahçe'yi örnek bir camia haline getireceklerini söyleyerek, "Fenerbahçe örnek bir camia olacaktır." dedi.

Fenerbahçe başkan adaylarından Ali Koç, sarı lacivertli taraftarlara seslenerek her zaman Fenerbahçe‘yi örnek bir camia haline getireceklerini söyleyerek, “Fenerbahçe örnek bir camia olacaktır.” dedi.

Fenerbahçe’nin Başkan adayı Ali Koç, Ankara‘da kongre üyeleri ile bir araya gelerek başkanlık konusunda açıklamalarda bulundu. Ali Koç açıklamasında, “Fenerbahçe her zaman Türk futbolu için örnek bir kulüp olmuştur. Bu bizim omuzlarımızda her zaman yük olmuştur. Bizler Fenerbahçe’yi örnek bir camia yapacağız. Bunu biz yapamasak da birileri mutlaka yapacaktır.”

Ali Koç’dan Açıklama

“Tarih boyunca Fenerbahçe her zaman örnek bir kulüp olmuştur. Gelecek olan yeni yönetimde bunu mutlaka başaracaktır. Fenerbahçe’nin yeniden Türk sporuna yeniden yön vermesinin, saygın ve saygılı bir yönetim anlayışının yönetimde bulunmasının hedefi haline gelmesi için elimizden ne gerekiyorsa bizzat yapılacaktır.”

“Sizin huzurunuzda bir kez daha bizi sosyal medyada tanımadığı halde kalben destekleyenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Çorbada herkesin tuzu olsun ruhunun bir başka örneği de sosyal medyada yaşananlardır. Ama sözünü verdiğimiz her şeyi yapacağımızın sözünü verebiliriz.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler:,