SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Ali Cansun’dan Müge Anlı’ya tepki

Ali Cansun’dan Müge Anlı’ya tepki

Beşiktaşlı eski oyunculardan Ali Cansun'dan Müge Anlı'ya yeni bir tepki geldi. Olaylı Fenerbahçe Beşiktaş derbisi sonrasında çarpıcı açıklamalar yapan ve siyah beyazlı oyunculardan Tolga Zengin'i suçlu bulan Müge Anlı tepki üzerine tepki almaya devam ediyor.

Beşiktaşlı eski oyunculardan Ali Cansun’dan Müge Anlı’ya yeni bir tepki geldi. Olaylı Fenerbahçe Beşiktaş derbisi sonrasında çarpıcı açıklamalar yapan ve siyah beyazlı oyunculardan Tolga Zengin’i suçlu bulan Müge Anlı tepki üzerine tepki almaya devam ediyor.

Olayların çıkması sonrasında tatil edilen ve yarıda kalan Fenerbahçe Beşiktaş derbisi ile ilgili konuşan Müge Anlı’ya bir tepki de siyah beyazlı eski oyunculardan Ali Cansun’dan geldi.

Ali Cansun sosyal medya hesabı üzerinden, “Taraftar olduğu için değil oyuncu yetenekleri olduğu için para kazanır. Müge Anlı yanlış yorumlamış. Müge Anlı’nın programına gelenler de ana avrat küfür etsinler de görelim bakalım neler oluyor. Siz aslında seyirci sayesinde para kazanıyorsunuz. Biz yeteneklerimizle para kazanıyoruz.” dedi.

Tatil edilen derbiyi tribünden takip eden Müge Anlı, maçın ardından kendi programı içerisinde, “O taraftar orada olduğu için futbolcular para kazanıyor. Taraftar her şeyi söyleyebilir ama futbolcu susmalı.” ifadelerini kullanarak tepki almıştı.