SON DAKİKA
Tümü

Magazin

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Magazin
  4. /
  5. Aleyna Tilki’ye büyük şok

Aleyna Tilki’ye büyük şok

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Aleyna Tilki'nin anne ve babası ile ayrıldı.

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Aleyna Tilki oldukça zor günler geçiriyor. Aleyna Tilki‘nin anne ve babasının anlaşmalı halde mahkeme tarafından boşandığı ifade edildi.

Yaşının küçüklüğü ve şarkılarıyla magazin gündeminin dilinden bir an olsun düşmeyen Aleyna Tilki‘nin anne ve babası boşanma kararı aldı. Bugün Küçükçekmece Adliyesi’ne avukatları eşliğinde gelen Aleyna’nın annesi Havva Tilki ile babası Mehmet Tilki, Aile Mahkemesi’ne boşanma dilekçesini sundu. Sundukları anlaşmalı boşanma dilekçesini mahkemeye sunan çift, kısa süre içinde duruşması görülerek boşandılar.

Aleyna Tilki, boşanma aşamasında ailesinin yanında bulunmadı. Havva Tilki ve Mehmet Tilki, anlaşmalı boşandıktan sonra adliyeyi birlikte terk ettiler. Çiftin bu boşanma kararını büyük bir gizlilik içinde aldıkları belirtildi.

Aleyna Tilki Kimdir?

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları’nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur.

Etiketler: