SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu güldürdü

AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu güldürdü

AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu sonunda tartışmalara son noktayı koydu.

AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu sonunda tartışmalara son noktayı koydu. AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu’nun bakan olamama konusuna yönelik tüm hızıyla devam ederken stüdyodaki ve ekran başındakiler gülme krizine girdiler.

CNNTÜRK’te Ahmet Hakan’ın sunduğu ‘Tarafsız Bölge’ programında konular Burhan Kuzu’yu soru yağmuruna tuttular. Avukat Hüseyin Ersöz’ün, “Hocam mesela Adalet Bakanı olsa ne güzel olurdu, başkanlık sistemi olunca mesela hocam Adalet Bakanı olacak mı?” demesi stüdyaki konukları güldürdü.

Burhan Kuzu, Ersöz’ün bu sözlerine karşılık, “Çok girme o konulara, bak o işlere girme akşam akşam” diyerek esprili bir dille karşılık verdi.

Burhan Kuzu’ya Sorular

Stüdyodaki gülüşmelerin ardından söz alan Elfin Tataroğlu, “15 yıldır uçan kuş bakan oldu, bir tek siz olmadınız.” dedi. Programın sunucusu Ahmet Hakan’da, “Sanki hepiniz de hocamı Adalet Bakanı olarak görmek istiyormuşsunuz gibi…” diyerek esprili bir çıkış yaptı.

Konu ile ilgili son sözü söyleyen Kuzu, “Ben bakanlık falan hiçbir zaman istemedim, Meclis Başkanı falan dedik, o da nasip değilmiş” ifadesini kullandı.

Etiketler: