SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Adıyaman’da küçük öğrencileri taciz eden sapık yakalandı

Adıyaman’da küçük öğrencileri taciz eden sapık yakalandı

Adıyaman'da öğrencilerin korkulu rüyası olan sapık sonunda yakalanarak mahkemeye gönderildi.

Adıyaman’da öğrencilerin korkulu rüyası olan sapık sonunda yakalandı. Küçük yaştaki öğrencilere cinsel tacizde bulunan ve hakkında 9 ayrı şikayet bulunan sapık yaklaşık 1 yıl süren çalışmalar sonrasında yakayı ele verdi.

Adıyaman’da yaşı küçük öğrencilere cinsel tacizde bulunan ve hakkında 9 ayrı şikayet bulunan sapık adam sonunda yakalandı. 2017 yılı içerisinde Adıyaman’daki okul çevrelerinde dolaşan ve okuldan çıkan öğrencilere cinsel tacizde bulunan sapık uzun süren çalışmaların sonrasında yakayı ele verdi. Bir yıl içerisinde hakkında 9 ayrı ailenin şikayetçi olduğu sapığın yakalanması için Adıyaman Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlatmıştı.

Sapık Yakalandı

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri çok sayıda güvenlik kamera görüntüleri incelendikten hemen sonra başlatılan titiz çalışmalar kapsamında şahsın fırıncılık yapan Mehmet R. G. isimli şahıs olduğunun tespitine varıldı. Polis ekipleri öğrencilerin korkulu rüyası haline gelen sapığı yakalayarak gözaltına aldıktan sonra mahkemeye sevk etti.

Etiketler:,