SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Adana’da pompalı tüfekli öğrenci dehşeti

Adana’da pompalı tüfekli öğrenci dehşeti

Adana'da yaşanan olayda öğrenci servisini tarayan gencin yaşattıklarının arkasında karşılıksız aşk çıktı. Olayın arkasından sır perdesi aralanırken daha sonrasında intihar eden gencin serviste bulunan bir kıza saplantılı bir şekilde aşık olduğu belirlendi.

Adana’da yaşanan olayda öğrenci servisini tarayan gencin yaşattıklarının arkasında karşılıksız aşk çıktı. Olayın arkasından sır perdesi aralanırken daha sonrasında intihar eden gencin serviste bulunan bir kıza saplantılı bir şekilde aşık olduğu belirlendi.

Adana’da öğrenci servisini taradıktan sonra intihar eden gencin karşılıksız aşk yaşadığı belirlendi. Servisin içerisinde aşık olduğu lise öğrencisinin de olduğu minibüse pompalı tüfekle 5 el ateş eden 25 yaşındaki Aykut Arık daha sonrasında polise de ateş açmıştı. Daha sonra bir fırına çakan Aykut Arık, tüfekle başına ateş ederek hayatına son vermişti. Yaralı halde servis minibüsünü bölgeden uzaklaştırıp öğrencileri kurtaran şoför de tedavi altına alındı.

İntihar Etti

Öğrenciler olayın ardından büyük bir panik yaşarken polis ekipleri çevrede büyük önlemler aldı. Kaçan Aykut Arık’ın peşine düşen polis ekipleri ekmek fırınına gizlendiğini kısa sürede belirledi. Teslim olmamak için direnen zanlı, aynı tüfekle başına ateş ederek hayatına son verdi. İsmi açıklanmayan liseli kıza karşı saplantılı karşılıksız aşk beslediği ileri sürülen ve olayı bu yüzden gerçekleştirdiği belirtilen Arık’ın cenazesi yapılan incelemenin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

 

Etiketler:,