SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. Acılı aile kayıp oğullarını Esra Erol’da buldu!

Acılı aile kayıp oğullarını Esra Erol’da buldu!

Ve Esra Erol'da mutlu bir son yaşandı. Havva-Hurşit çifti, 3 yıldır kayıp olan oğlu Muhammed'i Esra Erol'da bulmanın mutluluğunu yaşadı. Gözyaşlarına boğulan acılı anne, Esra Erol'a hem dua, hem de teşekkür etti.

Ve Esra Erol’da mutlu bir son yaşandı. Havva-Hurşit çifti, 3 yıldır kayıp olan oğlu Muhammed’i Esra Erol’da bulmanın mutluluğunu yaşadı. Gözyaşlarına boğulan acılı anne, Esra Erol’a hem dua, hem de teşekkür etti.

Esra Erol’da programına katılan Havva-Hurşit çifti 3 yıldır kayıp oğlu Muhamed’i aramaktaydı. Geçtiğimiz günlerde ATV ekranlarında yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına seyirci olarak katılan Muhammed’i televizyonda gören acılı aile Esra Erol’a hemen başvuruda bulundu. Seyirci olarak katıldığı programın görüntülerinin yayınlandığı o esnada Esra Erol, 3 yıldır kayıp olan oğullarının bulunduğunu ifade etti.

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol yeni formatıyla kayıpları bulmaya ve ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Gözyaşları içinde Esra Erol’a sarılan anne Havva Hanım, “Bu kadar kısa zamanda bulunacağını hiç beklemiyordum, Allah ne muradın varsa versin” diyerek başarılı sunucuya teşekkürlerini iletti. Esra Erol “En kısa zamanda sizi oğlunuzla bir araya getireceğim, söz veriyorum” dedi.

Etiketler: