SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. Havaya ateş açarken kendini vurdu!

Havaya ateş açarken kendini vurdu!

Düzce'de Ramazan ayının gelişini kutlamak isteyen bir vatandaşın havaya ateş açması ilginç bir olayı da beraberinde getirdi. Vatandaş yanlışlıkla havaya ateş etmek isterken kendisini ayağından vurdu.

Düzce’de Ramazan ayının gelişini kutlamak isteyen bir vatandaşın havaya ateş açması ilginç bir olayı da beraberinde getirdi. Vatandaş yanlışlıkla havaya ateş etmek isterken kendisini ayağından vurdu.

Düzce’de, Ramazan ayının gelişini havaya ateş ederek kutlamak isteyen bir kişi tüfeğini doldur boşalt yaparken istenmeyen bir olay yaşandı. Akşam saatlerinde Aydınpınar Köyü’nde yaşanan olayda Sami A., Ramazan ayının gelişini havaya ateş ederek kutlamak niyetinde bulundu. O esnada havaya iki kez ateş eden Sami A. daha sonra tüfeğini doldur boşalt yapmak isteyince olanlar oldu.

Bu esnada ateş alan tüfekten çıkan saçmalar, Sami A.’nın ayağına saplandı. Yaralı halde Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Sami A. hemen tedavi altına alındı. Düzce Valiliği’nin talimatı ile İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri akşam saatlerinde Düzce’de gelenek haline gelen havaya ateş ederek Ramazan ayı kutlamalarına karşın devriyelerini sıklaştırdı.

Etiketler:,