SON DAKİKA
Tümü

Gündem

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Gündem
  4. /
  5. 16 yaşındaki gençten sır gibi intihar mektubu

16 yaşındaki gençten sır gibi intihar mektubu

Bilecik'in Söğüt ilçesinde geçen hafta arasında kaybolan ve o günden bu yana aranan isimlerden biri olan kayıp gencin cesedi bulundu.

Bilecik’in Söğüt ilçesinde geçen hafta arasında kaybolan ve o günden bu yana aranan isimlerden biri olan kayıp gencin cesedine sonunda ulaşıldı. 16 yaşındaki liselinin intihar notunda ise arkadaşlarından bazılarını öldüreceği notu yazıyordu.

Bilecik’in Söğüt ilçesinde, Çarşamba gününden bu yana aranan ve kayıp olan 16 yaşındaki gencin cesedine sonunda ulaşıldı. Kayıp gencin çantası ve defterine yazdığı intihar notu gölet kenarında bulunurken ceset ise dalgıçlar tarafından bulunduğu yerden su yüzeyine çıkarıldı. Söğüt Anadolu Lisesi 2’nci sınıf öğrencisi Kemal K, geçen hafta arasında kaybolmuş ve hemen aranmasına başlanmıştı.

Gencin Cesedine Sonunda Ulaşıldı

Polisin arama çalışmalarının neticesinde Kemal K.’nın okul çantası ile bir deftere yazdığı not dikkatlerden kaçmadı. Gencin not defterine, “Hepinizi çok seviyorum. Aileme hiçbir zaman kızgın olmadım. Bende kimsenin suçu yok. Aslında birkaç kişiyi daha giderken öldürmek istiyordum ama yapamadım. Kimseye zarar vermek istemedim. Hayattan çok sıkıldığım için bu kararı veriyorum. Anne seni çok ama çok seviyorum.” dediği öğrenildi.

Etiketler:, ,