SON DAKİKA
Tümü

Yaşam

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Yaşam
  4. /
  5. 15 gün önce alınan otomobil 15 dakikada alev oldu!

15 gün önce alınan otomobil 15 dakikada alev oldu!

Trabzon'da yaklaşık 15 gün öncesinde satın alınan bir araç park halinde iken bir anda alev aldı ve cayır cayır yandı. Otomobilin kullanılamaz hale geldiği belirtildi.

Trabzon’da yaklaşık 15 gün öncesinde satın alınan bir araç park halinde iken bir anda alev aldı ve cayır cayır yandı. Otomobilin kullanılamaz hale geldiği belirtildi.

Trabzon’da Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi kavşağında park halinde bırakılan bir araç bir anda herkesin şaşkın bakışları arasında alev aldı. Otomobilin ön kısmında başlayan yangın kısa sürede tüm aracı sararak adeta alev topuna döndü. Alevlerin çoğalması sonrasında yangının çevredeki araçlara sıçrama ihtimaline karşın büyük bir panik yaşandı. Polis ekipleri yangın anında çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı.

Yanan otomobilin önünde park halindeki hafif ticari aracın arka kısmında da hasar meydana gelirken Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucu yangın söndürülürken otomobilin kullanılamaz hale geldiği ifade edildi.

Etiketler:,