SON DAKİKA
Tümü

Dünya

  1. Anasayfa
  2. /
  3. Dünya
  4. /
  5. 14 yaşındaki öğrenci okulda dövülerek öldürüldü

14 yaşındaki öğrenci okulda dövülerek öldürüldü

14 yaşındaki orta okul öğrencisi Hindistan'daki bir özel okulun tuvaletinde öldürüldü. Döverek öldürüldüğü belirlenen genç çocuğun cansız bedenini arkadaşlarının bulduğu belirlendi.

14 yaşındaki orta okul öğrencisi Hindistan’daki bir özel okulun tuvaletinde öldürüldü. Döverek öldürüldüğü belirlenen genç çocuğun cansız bedenini arkadaşlarının bulduğu belirlendi.

Hindistan’ın Delhi şehrinde bulunan bir özel okulun tuvaletinde bir öğrencinin döverek öldürüldüğü tespit edildi. Öldürülen çocuğun cesedi Perşembe sabahı ders saatleri içinde 11:00’de okulun tuvaletinde arkadaşları tarafından bulundu. Haberin ortaya çıkması sonrasında okula hemen polis ekipleri yönlendirildi. Polisin yaptığı ilk incelemede 14 yaşındaki öğrencinin dövülerek öldürüldüğü tespit edilirken talihsiz çocuğun cesedi kesin ölüm nedeninin ortaya çıkması için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

İnanılmaz Cinayet

Olayla ilgili olarak polis tarafından geniş çaplı bir operasyon başlatıldı. Çocuğun yakınları cinayetin gerçekleştiği “Jeevan Jyoti Senior Secondary” okulunun bahçesine gelerek okul yönetimi aleyhinde protesto da bulundular. Hindistan’da geçtiğimiz Kasım ayında 7 yaşındaki Pradyuman Thakur adlı öğrenci de Delhi’de bulunan ‘Ryan International’ isimli okulda boğazı kesilerek öldürülmüş bir halde bulunmuştu.

 

Etiketler: